Заробітна плата Junior Frontend Developer в Україні становить у середньому від 600 до 1000 доларів США на місяць, залежно від компанії та міста. Для початківців цей рівень доходу є конкурентним, і вже https://wizardsdev.com/ за рік-два вони можуть перейти на вищий рівень з більшою заробітною платою. Найвища медіанна зарплата фронтендерів в аутстафінгових компаніях — $3000 — завдяки великій частці спеціалістів рівня Senior і вище (47%). Далі йдуть продуктові компанії, в яких теж багато сеньйорів+ (40%) і мідлів (44%), — $2800. Дещо нижча медіанна зарплата в стартапах та аутсорсі ($2350 та $2200 відповідно). У цих компаніях приблизно третина фронтендерів — джуніори чи інтерни.
Средняя зарплата по должности «Front-end developer» по городам
- У цих компаніях приблизно третина фронтендерів — джуніори чи інтерни.
- Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, ви погоджуєтеся на використання всіх файлів cookie.
- Якщо вам цікаво, яка середня зарплата програмістів, пропонуємо вашій увазі наступну статтю.
- Зарплата frontend developer у Києві для Junior рівня складає від 700 до 1100 доларів, Middle спеціалісти можуть заробляти від 1600 до 2800 доларів, а Senior — від 3500 до 5500 доларів на місяць.
Senior Frontend Developer в Україні може заробляти від 3000 до 5000 доларів на місяць і більше, залежно від компанії, складності проєкту та обсягу обов’язків. Такі спеціалісти користуються великим попитом і зазвичай мають широкий спектр компетенцій, включаючи знання нових технологій та бібліотек. UI/UX-спеціалісти, які спеціалізуються на оптимізації інтерфейсів, також користуються попитом. Такі розробники часто мають знання з аналітики, розуміють поведінку користувачів і можуть підвищувати зручність використання продуктів.
Корисні навички
Основні напрямки спеціалізації включають розробку вебсайтів, створення SPA (односторінкових додатків), мобільну розробку та оптимізацію UI/UX. І знову ж у тих, хто частіше використовує TypeScript, зарплати дещо вищі ($3100), JavaScript — дещо робота фронтенд нижчі ($2700). Рівень заробітної плати фронтенд розробника в Україні значною мірою залежить від регіону. Великі міста пропонують вищі зарплати завдяки концентрації ІТ-компаній, аутсорсингових центрів та стартапів.
Front-end developer: средняя зарплата в Украине
На наступний рік заплановано відкриття ще девʼяти нових локацій. За січень-листопад 2024 року до мотивація загального фонду держбюджету надійшло майже 939 млрд гривень. Підписуйтеся на Telegram-канал «Редакція DOU», щоб не пропустити нові випуски аналітики.
Скільки отримує Front-end developer в Україні?
Зарплата UI/UX frontend розробників середнього рівня становить близько 1800–2500 доларів, а для Senior — до 4500 доларів. Розробники-початківці, або Junior Frontend Developers, мають базові знання HTML, CSS і JavaScript, а також володіють основами популярних фреймворків, таких як React, Angular або Vue.js. На початковому етапі їхні завдання зазвичай включають роботу над простими інтерфейсами та виправлення помилок у коді під наглядом досвідчених колег.
Front-end розробник: середня зарплата в Україні
- Frontend розробники, що спеціалізуються на SPA з використанням фреймворків, таких як React чи Angular, можуть отримувати зарплати, які досягають 3000–5000 доларів для Senior рівня.
- Хоча і тут їх помітно менше, ніж з-поміж інших ІТ-спеціалістів (23% всіх опитаних нами ІТ-спеціалістів — жінки).
- Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в рекламі і аналітиці.
- Як і решта ІТ-спеціалістів, більша частина фронтенд-фахівців мають вищу освіту (86% фронтендерів і 87% розробників загалом).
- Frontend розробники також можуть спеціалізуватися на розробці інтерфейсів для мобільних додатків за допомогою таких технологій, як React Native.
Найчастіше frontend»ів шукають роботодавці з IT-індустрії (93% усіх вакансій), банківської сфери (3%) та з маркетингових агентств (2%). Також розробники потрібні у сфері управління персоналом (1%), у категорії «початок кар’єри/студенти» (0,5%) та на ринку медіа (0,5%). Якщо вам цікаво, яка середня зарплата програмістів, пропонуємо вашій увазі наступну статтю. Якщо у вас є коментарі, пропозиції або зауваження до статті 👉 переходьте до обговорення або пишіть на email protected. До того ж, варто зазначити, що опитування проводили влітку.